Skocz do zawartości

Kanał aktualizowany automatycznie

1. Wczoraj
  2. Ostatni tydzień
  3. Czy ta turbina jest jeszcze?

4. witam, czy możesz mi podpowiedzieć, maglownica trzyma się tylko a dwóch śrubach od dołu ,czy coś jeszcze i czy po odkręceniu tych śrub wychodzi, no oczywiście po odkręceni końcówek i krzyżaka

1. wrona

wrona

Jak dobrze pamiętam to tak właśnie jest przykręcona. Dwie śruby od doły, zasilanie oraz powrót no i krzyżak i powinna wyjść od strony kierowcy przy odrobinie cierpliwości

5. Wcześniej
  6. Witam! Przelew na Ramki Klubowe poszedł. Pozdrawiam!!!

1. krecik151

krecik151

Hej,

otrzymałem, dziś wysyłam.

7. DeDragon ma rację 90 i basta - przećwiczyłem w sumie na czterech różnych 406 V6 i zawsze było 90. Raz w 607 musiałem wymienić termostat ponieważ się nie domykał i na trasie temperatura radykalnie się obniżała - po wymianie termostatu 90 ... po dziś dzień, bez względu na temperaturę otoczenia i temperament kirowcy.

Hej. Dawno cię nie było i może już nie być ale kto wie... W pewnym temacie o tamp silnika napisałeś to co wkleiłem. Ale nie sprecyzowałeśczy chodzi o polifty v6 czy przedlifty. Domyślam sie że pisałeś o polifcie. Słyszałem że polifty maja poprawione wskazywanie temp silnika po przedlifty v6 niestety maja mankament i pokazują około 80 a przy zewnętrzej temp jak w lato mogą mieć coś koło 95.

Jaki termostat wkładałeś? Firma i otwieranie się przy jakiej temp?

8. Witam

Moglbym dostac wiecej informacji na temat montarzu radia? jaki cal radia? co jak trzeba to ogarnac?

9. Witam! Co z tą reklamacją listwy na poczcie, coś odpowiedzieli? Pozdrawiam

10. Ja w sprawie sprzedam felgi

Kolego, a mógłbyś dodać większe zdjęcia felg z oponami? Byłbym zainteresowany kupnem całego kompletu.

1. Warszawa

podaj nr telefonu to wyslę zdjęcia mms

2. bieniakglina

bieniakglina

poproszę zdjęcia na 535446838 lub na bieniakglina@gmail.com

11. Ile chcesz dac za ten zacisk?

1. kosa4771

kosa4771

Zależy od stanu. Myśle że 30-40 bo regeneracja mojego 80 :)

2. 406lew

406lew

a potrzebujesz go jeszcze?

3. kosa4771
  12. witam. a macie kolego taką ładną formę kiery do 406?

1. cris22

cris22

pracuję nad tym !

13. Witam i jak sobie kolega poradzil z klimatronikiem i jego skrajnym dzialaniu???

14. Witam Klubowiczów,

Szukam koloru mojej coupety, na kielichu mam cuś takiego

( MEGT 7842U5) nie mogę nigdzie znaleźć jaki to kolor.

15. Bardzo chętnie bo już mnie to zaczyna denerwować , świeci kontrolka poduszki i hamulca ręcznego która oznacza również zużycie klocków które wymieniłem

16. CR 655AM

17. Dzień dobry jak widzicie jestem klubowiczem lecz mało aktywnym w sieci po długiej nieobecności ( choroba) próbowałem się zalogować

ale moje hasło nie działa może ktoś pomoże mi aktywować moje hasło mój mail waldekklb6@wp.pl

18. Poszukuję radia Clarion CD szare lift z 2003 lub 2004r z funkcją FADER do Peugota 406 Coupe z 2003r. Jaki koszt radia i przesyłki?.

Nr Vin: VF38C4HXF81604010

19. Posiadam zderzak tył, jaka cena interesuje?

20.

sketch-1515360526361.png

1. fenixgsm

fenixgsm

dokładnie o ten element mi chodzi

2. bartek24

bartek24

Ok. Czyli coś już wiem. A co Się stało u ciebie?

Czyli byłbyś zainteresowany? Bo musze wiedzieć czy ja wyciągać?

3. fenixgsm

fenixgsm

jestem zainteresowany. Jaka kwota ? w jakim stanie jest?

21. Ale te lampy to masz z soczewkami czy zwykle ?

1. Jubaczu

Jubaczu

już sprzedane.

22. Witam szukam tarcz kotwioncych . Jaki to może być koszt ????

23. Hej. Czytałem że kiedyś ogarniales który model był Pininfariny a dokładnie która to była sztuka. Mógłbyś to dla mnie sprawdzic po vinie ?

24. Podesłałem zdjęcia dwóch zderzaków na maila. Daj znać co myślisz. Mam jeszcze inne ale droższe. Pozdrawiam

25. Witam. Mam zdjęcia tylnych zderzakow. Podaj proszę swojego maila

26. Mam takie mój tel 790400304